Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Підприємство

O.L.T. Consult GmbH – німецька консалтингова та інжинірингова компанія з офісами в Дюссельдорфі, Києві та Скоп`є.

Ми спеціалізуємося на наданні комплексних консультаційних та інжинірингових послуг і здійснюємо підтримку реалізації проектів західноєвропейських компаній в Україні та Македонії. В здійсненні інвестиційних проектів ми - найближчий та надійний партнер інвестора, а також перша інстанція, куди надходять всі завдання та питання.

Це українське ноу-хау німецьких консультантів виникло на основі багаторічного досвіду їхнього перебування в Україні та завдяки участі в різноманітних консалтингових проектах на замовлення західноєвропейських підприємств та організацій.

Супровід та підтримка проектів здійснюється безпосередньо через наші офіси в Києві та Скоп`є.

 

Окремі актуальні проекти

 

 

Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб: проект GIZ в рамках «Ініціативи інфраструктурної програми для України»

 


 

 

Спорудження двох житлових котеджів та облаштування прибудинкової інфраструктури житлового комплексу «Виноградів» для співробітників компанії Gentherm Ukraine TOV


 

 

Реконструкція головного виробничого корпусу та нове будівництво виробничо-складської будівлі та виробничого цеху виробничого комплексу з електроскладання в м. Нововолинськ (Волинська обл.)

 

 

Членство в організаціях


 

З 2017 року O.L.T. Consult GmbH є членом Німецько-Української промислово-торговельної палати