Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Команда

O.L.T. Consult GmbH – німецька консалтингова та інжинірингова фірма з офісами в Дюссельдорфі, Києві та Скоп`є. Ми спеціалізуємося на наданні комплексних консультаційних та інжинірингових послуг та здійснюємо підтримку реалізації проектів західноєвропейських компаній в Україні та Македонії.

В здійсненні інвестиційних проектів ми - найближчий та надійний партнер інвестора, а також перша інстанція, куди надходять всі завдання та питання. Це українське ноу-хау німецьких консультантів виникло на основі багаторічного досвіду їхнього перебування в Україні та завдяки участі в різноманітних консалтингових проектах на замовлення західноєвропейських підприємств та організацій.

Супровід та підтримка проектів здійснюється безпосередньо через наші офіси в Києві та Скоп`є.