Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Ремонт дитячого садочку № 12 в м. Ізюм

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва нового дахового перекриття  в м. Ізюм Харківської області буде офіційно зданий в експлуатацію дитячий садочок № 12.

Німецька компанія O.L.T. Consult GmbH надає підтримку Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ)  в ході реставрації фасадів та системи опалення, а також в ході перебудови дахової конструкції дитячого садочку № 12. Проект фінансується Німецьким федеральним урядом за підтримки міста Ізюма.

 

Детальна інформація щодо проекту в м. Ізюм міститься у прес-релізі.

Загальна інформація щодо Проекту розвитку соціальної інфраструктури