Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Початок реконструкції корпусу №5 психоневрологічного інтернату

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок майстерні психоневрологічного інтернату.  Це стало  символічним початком реконструкції корпусу №5 цього інтернату під багатофункціональну споруду для реабілітації - з фізкультурно-оздоровчими приміщеннями та приміщеннями для трудотерапії.

Старе приміщення, яке довгі роки перебувало в аварійному стані, буде грунтовно перебудовано, утеплено та оздоблено за сучасними стандартами. На його базі буде створено реабілітаційну майстерню для трудотерапії, спеціально оснащену для людей з обмеженою рухливістю, з приміщеннями для фізичних вправ та гімнастики. Передбачається оснащення приміщень сучасними системами опалення, вентиляції, водопроводу та каналізації, пожежної сигналізації, сучасними меблями, кухонним обладнанням, обладнанням для трудотерапії, сучасними спортивними тренажерами.
 
 

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших психоневрологічних інтернатів України. Проект фінансується Німецьким федеральним урядом у  рамках «Ініціативи інфраструктурної програми для України».