Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Відкриття другого поверху психоневрологічного інтернату в Червоному Осколі

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл Харківської області. В будівлі, яка експлуатувалася вже протягом 30 років і терміново потребувала капітального ремонту, було проведено повну реконструкцію,  а другий поверх інтернату перетворено на взірцеве місце проживання для людей з обмеженими можливостями. Капітальний ремонт і реконструкція житлових приміщень та санітарно-технічної інфраструктури   були здійснені на замовлення  Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та профінансовані з коштів Німецького Федерального уряду.

Компанія O.L.T. Consult GmbH здійснила проект капітального ремонту та реконструкції  за сучасними європейськими стандартами із використанням високоякісних технологій та  матеріалів. Зокрема, було утеплено фасади, замінено вікна, оздоблено приміщення за сучасними стандартами. Компанія O.L.T. Consult GmbH була відповідальна за проектування, технічний нагляд за будівництвом та комплексний будівельний нагляд за ходом проекту.

Торстен Освальд, директор компанії O.L.T. Consult, зазначає: «Для нас велика радість і честь долучитися до такого вагомого  соціального проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва. Проекту, який спрямований на підтримку соціальних груп, що потребують особливої уваги та опіки - літніх людей та людей з особливими потребами. Цей проект демонструє високі стандарти турботи про найбільш вразливі соціальні групи і є європейським орієнтиром для суспільства, яке прагне були соціально спрямованим та соціально відповідальним».