Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Спільний стенд компаній фотоелектричної галузі Німеччини

O.L.T. Consult надає підтримку компанії Managess Energy GmbH під час підготовки та роботи спільного з 9 німецькими виробниками компонентів для фотоелектричних установок стенду  на виставці «Екотехнології. Альтернативна енергетика. Природокористування» 2-4 листопада 2011 року в м. Запоріжжі, Україна..

В рамках Міжнародного енергетичного форуму, який проходить у Запоріжжі одночасно з виставкою, в т.ч.  був презентований також і  проект «Сонячний дах Україна». В ході цього проекту на дахах будівель Посольства Німеччини в Києві та виставкового центру ТПП Запоріжжя «Козак-Палац» будуть встановлені дві пілотні фотоелектричні установки.

Флаєр учасників спільного стенду німецьких виробників компонентів для фотоелектричних установок (pdf)


 
Проект «Сонячний дах Україна» Німецької Енергетичної Агенції (dena)

O.L.T. Consult GmbH здійснює консалтинговий супровід компанії Managess Energy GmbH та проекту «Сонячний дах Україна» Німецької Енергетичної Агенції (dena). Цей проект реалізується в рамках ініціативи "Відновлювальні джерела енергії" за сприяння та підтримки Німецького федерального  міністерства економіки та технологій (BMWi).

У ході цього проекту будуть встановлені дві фотоелектричні установки загальною потужністю 35 кВт на дахах будівель Посольства Німеччини в Києві та виставкового центру ТПП Запоріжжя «Козак-Палац». На прикладі цих фотоелектричних установок буде продемонстровано принцип дії та ефективність технологій сонячної енергетики, а також якість німецького обладнання та компонентів.

Актуальні дані про роботу обладнання в будь-який момент можуть бути зчитані в режимі он-лайн через веб-сайт проекту і, таким чином, можуть бути використані для проведення спеціальних заходів щодо навчання, підвищення кваліфікації і в дослідницькій діяльності.
Метою всіх учасників проекту є значна інтенсифікація використання альтернативної енергії в Україні.

Флаєр проекту «Сонячний дах Україна» (pdf)

 

 

 

 
Підприємницька діяльність в Україні: інформаційні заходи в Німеччині восени 2011 року

У листопаді 2011 року Ральф Ловак надасть індивідуальні консультації та візьме участь у якості доповідача в інформаційних заходах, присвячених питанням виходу на український ринок, можливостям розвитку бізнесу та особливостям підприємницької діяльності в Україні.

Календар заходів:

 

  • 14.11. 2011 Торгово-Промислова палата Гамбурга, індивідуальні консультації
  • 16.11. 2011 Торгово-Промислова палата Хагена, індивідуальні консультації
  • 17.11. 2011 СУСН та Торгово-Промислова палата Майнца, День економіки України
  • 18.11. 2011 IT-Consulting Kauka, Бланкенбург/Гарц, круглий стіл

 


Під час індивідуальних консультацій учасники матимуть нагоду детально обговорити індивідуальні цілі або поточну підприємницьку діяльність в Україні.

Інформаційні заходи надають можливість познайомитися з компетентною думкою досвідчених експертів стосовно різноманітних тем, пов’язаних з підприємницькою діяльністю в Україні. Вони є гарною основою для перегляду бізнес-можливостей, оновлення інформації щодо умов підприємницької діяльності та з’ясування актуальних питань у розмові з доповідачами.

 
Індивідуальні консультації в ТПП Німеччини

На запрошення низки регіональних ТПП Німеччини в травні-червні 2011 року Ральф Ловак взяв участь у заходах, присвячених поглибленню українсько-німецьких двосторонніх відносин та надав консультації представникам німецького бізнесу. Так, зокрема,  двосторонні зустрічі з зацікавленими німецькими підприємствами відбулися:

 

  • 19 травня - ТПП Брауншвейг

  • 6 червня - ТПП Ганновер

  • 7 червня - ТПП Зіген

  • 8 червня - ТПП Штутгарт

  • 9 червня - ТПП Кассель

 

Надана Ральфом Ловаком інформація покликана допомогти німецьким підприємцям краще оцінити перспективи співробітництва з українськими партнерами та надати практичні поради щодо діяльності в Україні.

 
Завершення реконструкції Собору Св. Павла в Одесі

Проект реконструкції та будівництва Собору Св. Павла в Одесі, який здійснювався під управлінням O.L.T. Consult протягом п’яти років, успішно завершився в квітні 2010 року.


Загальна вартість проекту склала 7 млн. євро. Реконструкція німецької церкви, яка після пожежі простояла в руїнах більше 30 років, була проведена за фінансової підтримки євангельсько-лютеранської церкви Баварії (яка надала основні кошти), а також федеральної землі Баварія і Федеративної Республіки Німеччини, спонсорів з Німеччини і лютеранської общини міста Одеси. Слід зазначити, унікальність цього проекту полягає в тому, що архітектурний комплекс був поєднаний із сучасною будівлею – Німецьким Центром св. Павла. Поєднання стародавнього архітектурного об'єкту із модерною спорудою, яке є таким звичним на Заході, було здійснено в Україні вперше. Здійснюючи проект, особливим завданням для O.L.T. Consult стала реалізація високих вимог німецької якості за умов чіткого дотримання бюджету (в умовах зростання цін на будівельні матеріали і зміни економічної кон'юнктури), а також вимоги замовника до економічності і енергоефективності об'єкту в експлуатації. За кілька етапів будівельних робіт були укріплені стіни церкви по її периметру, споруджена нова стеля і дах, відреставрований фасад, зведена прибудова і завершено внутрішнє художнє оздоблення. Cтіни церкви мають особливу пропитку, що захищає від води та ультрафіолету, для забезпечення електроенергією та економного використання енергоносіїв в Соборі було встановлено автономну енергоустановку. Торстен Освальд, директор O.L.T. Consult, зазначав: «Завдяки використанню німецьких будівельних ноу-хау, сучасних технологій і високоякісних будівельних матеріалів стала можливою реалізація поставлених високих вимог до якості реконструкції і будівництва». Українські архітектори і проектанти вивчали німецький досвід та специфіку роботи у подібних проектах і активно залучали німецьку сторону до співпраці. Великий дзвін церкви пожертвувало німецьке місто Регенсбург (місто-побратим Одеси), інші дзвони відлили майстри в старовинному ливарному цеху міста Пассау. Сучасний розпис Собору відповідно до традицій лютеранської церкви виконав відомий німецький церковний художник Тобіас Каммерер. Він є автором художніх оздоблень близько 100 церков в Німеччині та Австрії й за свої роботи в 2000 р. отримав орден Понтіфікату Художньої Папської Академії (Pontificia Insigne Accademia de Belle Arte e Lettre dei Virtuosi al Pantheon). На місці знищеного органу, на якому грав Теофіл Ріхтер, – батько відомого піаніста Святослава Ріхтера, в церкві встановлено новий орган – пожертва церковної общини міста Нюрнберга. Урочисті заходи з нагоди освячення кафедрального Собору Св. Павла німецької євангельсько-лютеранської церкви України відбулися в Одесі 16-18 квітня 2010 року.


Die zusätzliche Information über dieses Projekt finden Sie hier »

Die Medienberichte über die St. Pauls-Eröffnung finden Sie hier »

 
|1| |2| |3| |4| |5| |6| 

Сторінка 5 з 6