Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Відкриття будівництва «Житлового комплексу Виноградів»

4 вересня 2012 року відбулося урочисте закладання символічної капсули під будівництво «Житлового комплексу Виноградів». В рамках цього проекту до кінця 2014 року в м. Виноградів на Закарпатті компанією W.E.T. Automotive Systems Ukraine для співробітників підприємства буде побудовано 18 квартир та 3 котеджі. Управлятися та координуватися будівельні процеси будуть компанією O.L.T. Consult.


Надаючи консультаційні та інжинірингові послуги, компанія O.L.T. Consult є партнером підприємства W.E.T. Automotive Systems в його діяльності Україні ще з 2005 року. Співпраця почалася з пошуку об‘єкта та допомоги під час перенесення виробництва в Україну та мала своїм успішним продовженням управління проектами під час реконструкції та будівництва виробничих та адміністративних приміщень компанії W.E.T. Automotive Systems Ukraine. 


В урочистостях з нагоди початку будівництва взяли участь заступниця Посла ФРН в Україні пані Анка Фельдгузен, Делегат німецької економіки в Україні пан Александер Маркус, Голова Закарпатської ОДА пан Олександр Ледида, заступник Голови ОДА пан Іван Бушко, а також мер м.Виноградів пан Степан Бочкай. В фундамент першого будинку житлового комплексу гостями була урочисто закладена символічна капсула.


Генеральний директор підприємства пан Йорг Еферс зазначив, що будівництвом цього котеджного містечка компанія W.E.T. Automotive Systems Ukraine має на меті залучити в Виноградів провідних спеціалістів та менеджерів автомобілебудівної галузі та гарантувати їм та членам їхніх сімей західноєвропейські стандарти життя. Архітектурний концепт житлового комплексу був розроблений на основі енергоефективних технологій.

Починаючи з 2005 року, компанія W.E.T. Automotive Systems Ukraine виготовляє в м. Виноградів системи кондиціонування для сидінь та керм автомобілів, а також кабельні системи для автомобілебудування. Колектив підприємства в Виноградові налічує сьогодні більш ніж 2.300 працівників.

Публікація про урочисте закладання символічної капсули під будівництво «Житлового комплексу Виноградів»

 


 
O.L.T. Consult очолює будівництво житлового комплексу в Виноградові


Компанія O.L.T. Consult розпочала на Закарпатті реалізацію будівельного проекту „Житловий комплекс Виноградів“ на замовлення компанії W.E.T. Automotive Systems Ukraine.

Житловий комплекс для більш ніж 20 сімей співробітників буде споруджено в м. Виноградів (Закарпатська обл.), де за останні 8 років компанією W.E.T. Automotive Ukraine було зведено велике виробниче підприємство, яке налічує сьогодні більше 2300 працівників. На площі 0,66 га буде побудовано 3 котеджі та 3 багатоквартирні будинки, а також сучасна інфраструктура для занять спортом та активного відпочинку, в т.ч. дитячі майданчики, басейн та тенісний корт. Таким чином, під керівництвом компанії O.L.T. Consult постане житловий комплекс західноєвропейського типу, що вдало поєднає високу якість житла та енергоефективність.

O.L.T. Consult супроводжує компанію W.E.T. Automotive Systems Ukraine з початку її діяльності у Виноградові. Після декількох промислових об`єктів цей житловий комплекс -  вже четвертий великий проект, який здійснюється компанією O.L.T. Consult на замовлення W.E.T. Automotive Systems в Україні.
 
Інформацію щодо попередніх проектів з компанією W.E.T. Automotive Ви можете знайти тут.


 
Семінар «Налагодження збуту та виробництва в Україні» у ТПП Аахена

31 травня  2012 року у ТПП міста Аахена відбувся  практичний семінар на тему «Налагодження збуту та  виробництва в Україні».

Ральф Ловак в рамках своєї презентації  «Практика підприємництва в Україні» поділився з німецькими слухачами  практичним досвідом щодо збуту, налагодження кооперації та розбудови виробництва в Україні. 


Цей семінар з широкою тематичною палітрою  зібрав досвідчених фахівців, які представили слухачам актуальну різнопланову інформацію - від юридичних питань та оподаткування до практичних рекомендацій.  Він став гарною нагодою для поновлення  інформації щодо можливостей та умов підприємництва в Україні, а також надав можливість вияснити актуальні питання під час обговорення їх з доповідачами.

 

 

 


 
Підприємницька діяльність в Україні: індивідуальні консультації в березні 2012 року

У березні 2012 року Ральф Ловак надасть індивідуальні консультації німецьким підприємцям щодо виходу на український ринок, можливостей розвитку бізнесу та особливостей підприємницької діяльності в Україні.

 

Календар заходів:

 

  • 06.03.2012 ТПП Люнебурга-Вольфсбурга
  • 07.03.2012 ТПП Дюссельдорфа

 

Під час індивідуальних консультацій учасники матимуть нагоду детально обговорити індивідуальні цілі або поточну підприємницьку діяльність в Україні.

 
trAIDe health Ukraine 2012: бізнес-зустрічі з німецькими компаніями з галузі медицини та охорони здоров'я

15-17 лютого 2012 року в рамках ділової поїздки в Україні буде перебувати група німецьких підприємців з галузі медицини та охорони здоров’я. Німецькі компанії, учасники ділової поїздки, поки що не представлені на українському ринку і зацікавлені у налагодженні ділових контактів з українськими партнерами – імпортерами, дистриб’юторами, торговими структурами та представниками.

16 лютого 2012 р. представники німецьких компаній проведуть двосторонні переговори з потенційними українськими партнерами. Місце проведення двосторонніх зустрічей -  «Президент Готель» (Київ, вул. Госпітальна, 12). Всі німецькі компанії будуть забезпечені перекладачами.

У списках можна ознайомитися з профілями німецьких компаній-учасників бізнес-зустрічей.

Список німецьких компаній з сектору медичної техніки (pdf)
Список німецьких компаній з сектору лабораторної діагностики (pdf)
Список німецьких компаній з сектору фармацевтики та пара-фармацевтики (pdf)


У разі зацікавленості просимо надіслати коротку інформацію про Вашу компанію та вказати, з якою німецькою компанією Ви зацікавлені зустрітися (завантажити реєстраційну форму, doc)

 

Захід проходить за підтримки:Міністерства економіки Німеччини (BMWi)

 

Організатори поїздки та бізнес-зустрічей:

Німецька консалтингова компанія trAIDe GmbH
Німецька консалтингова компанія O.L.T. Consult GmbH


Партнери проекту:

Юридична компанія «Arzinger»
МAXIMA Health Research
ТОВ «Лабораторія маркетингових технологій» (LMT)

 
|1| |2| |3| |4| |5| |6| 

Сторінка 4 з 6