Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Індивідуальні консультації пана Ральфа Ловака у Торгово-промисловій палаті Дюссельдорфа

 

3 червня 2013 року Торгово-промислова палата м. Дюссельдорфа спільно з O.L.T. Consult GmbH проведе індивідуальні консультації пана Ральфа Ловака щодо  бізнес-практик в Україні.


Індивідуальна консультація дає змогу учасникам підняти низку актуальних для них питань щодо перспектив українського ринку, стратегій виходу на нього, поточної господарської діяльності, індивідуальних цілей та завдань в Україні. 

 
Відновлювана енергетика продовжує рости

Згідно з інформацією періодичного видання "Деловая столица"  від 22.04.2013 встановлена потужність сонячних електростанцій, які працюють в Україні за «зеленим» тарифом, в минулому році зросла майже в два рази, до 371,6 МВт. Встановлена потужність вітрових електростанцій зросла на 32,38% до 193,8 МВт, малих гідроелектростанцій - на 3,8% до 73,5 МВт.

Торік практично всі галузі відновлюваної енергетики нарощували постачання електроенергії в мережу. Сонячні електростанціі за рік збільшили його майже в 11 разів, до 333,6 млн кВт∙год, ВЕС - у три рази до 257,5 млн кВт∙год, біопаливні станції - майже вдвічі до 17,7 млн кВт∙год. Винятком стали малі ГЕС, які скоротили відпуск електроенергії на 15,5% до 171,9 млн кВт∙год.

Загалом у минулому році станції на відновлюваних джерелах енергії (без урахування великих гідроелектростанцій)  виробили 780,7 млн кВт∙год струму або близько 0,45% від загального балансу ринку електроенергії.

 
Діалог з відновлюваної енергетики


10 квітня 2013 року Ральф Ловак як експерт взяв участь у роботі круглого столу «Діалог з відновлюваної енергетики», організованого Національним екологічним центром України спільно з НУО «Жінки Європи за спільне майбутнє» (WECF, Мюнхен), представництвом Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та громадськими організаціями України.

Ральф Ловак ознайомив учасників заходу зі станом розвитку сонячної енергетики в Україні, законодавчими та технічними вимогами для отримання «зеленого» тарифу, а також з проектами інсталяції фотоелектричних станцій на дахах виставкового центру «Козак-палац» у Запоріжжі та Посольства Німеччини в Києві, які були реалізовані в рамках проекту «Сонячний дах Україна» Німецької енергетичної агенції (dena).

Учасники круглого столу обмінялися досвідом щодо розвитку відновлюваних джерел енергії на місцях, розглянули реалізацію енергоефективних стратегій у містах-побратимах Києві та Мюнхені. Німецькі колеги поділилися практичним досвідом Німеччини, де 40% систем відновлювальної енергетики належать громадянам, 11% знаходяться у власності фермерів, а громадяни об’єднуються, щоб спільними фінансовими зусиллями реалізовувати проекти з відновлюваної енергетики. 

 


 

 
Презентація проекту «dena- Cонячний дах Україна»

21 лютого 2013 року Ральф Ловак  в рамках Українсько-німецького спеціалізованого форуму "e3forum 2013. Міжнародний  досвід для України: запровадження «зелених »технологій у будівництві» представив проект «dena-Cонячний дах Україна».

Після презентації проекту пройшла жвава дискусія на тему фотоелектрики в Україні. Вона засвідчила, що поновлювані джерела енергії сьогодні у всіх на вустах, при цьому  існує серйозний брак інформації як щодо технічних, так і щодо правових аспектів цього питання.


 «Cонячний дах Україна" Німецької Енергетичної Агенції  (dena)  - пілотний проект німецько-українського співробітництва в галузі відновлюваної енергетики» (pdf, рос.) 


 
Відкриття фотоелектричної установки у Запоріжжі

19 грудня 2012 р. у Запоріжжі відбулося урочисте відкриття фотоелектричної установки на даху виставкового центру  «Козак-Палац».  Встановлення фотоелектричної установки було здійснено в рамках пілотного проекту «Сонячний дах Україна» Німецької Енергетичної Агенції (dena), який реалізується німецькою компанією Managess Energy GmbH.

У ході виконання проекту було споруджено дві фотоелектричні установки загальною потужністю 35 кВт на дахах будівель Виставкового центру ТПП Запоріжжя «Козак-Палац» та Посольства Німеччини в Києві.  На прикладі цих фотоелектричних установок демонструється принцип дії та ефективність технологій сонячної енергетики, а також якість німецького обладнання та компонентів для фотовольтаїки.

Проект реалізується за фінансової підтримки  Німецького федерального  міністерства економіки та технологій (BMWi) в рамках ініціативи "Відновлювальні джерела енергії".

O.L.T. Consult GmbH здійснює консалтинговий супровід проекту «Сонячний дах Україна» та діяльності компанії Managess Energy GmbH в Україні.

 

Прес-реліз: Урочисте відкриття фотоелектричної установки у Запоріжжі


Вибрані публікації щодо реалізації проекту «Сонячний дах Україна»

 

 


 

 
|1| |2| |3| |4| |5| |6| 

Сторінка 3 з 6