Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Заключний етап співробітництва з Hahn Elektrobau GmbH

У жовтні 2016 року за участю компанії O.L.T. Consult на фінальну стадію монтажу виробничого обладнання вийшов проект з реконструкції виробничого корпусу та будівництва виробничо-складської будівлі компанії Hahn Elektrobau GmbH в м. Нововолинську Волинської області. На  додатковій площі понад  2000 м2  компанія Hahn буде виробляти малопотужні трансформатори для побутової техніки на замовлення найвідоміших світових брендів.

На всіх етапах будівництва спеціалістами компанії O.L.T. Consult надавались консультаційні послуги з технічних питань замовнику будівництва та генпідряднику ТОВ «СтильАрт.УА» (м. Хмельницький). Крім того, за дорученням  ТОВ «СтильАрт.УА» спеціалістами компанії O.L.T. Consult здійснювався технагляд  за ходом будівництва та реконструкції, що включав, зокрема, контроль термінів, якості та вартості виконання будівельних робіт. Детальніше про проект

 
Завершення будівництва ЖК «Виноградів»

У травні 2016 р.  компанія O.L.T. Consult  завершила реалізацію проекту зі спорудження житлового комплексу «Виноградів» для співробітників ТОВ «Джентерм Україна».

ЖК “Виноградів” включає не лише два багатоквартирні житлові котеджі загальною площею 1200 м2, а і облаштовану прибудинкову територію ― тенісний корт, дитячий та спортивний майданчики. Компанія O.L.T. Consult брала активну участь на всіх етапах реалізації цього проекту: від складання попереднього бюджету та графіка будівництва до введення об‘єкта в експлуатацію. Детальніше про проект

 
Проект GIZ: розвиток соціальної інфраструктури

У квітні 2016 р. компанія O.L.T. Consult розпочала виконання об‘ємного пакету завдань в проекті німецької урядової компанії GIZ (Німецьке товариство з міжнародної співпраці) «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» в рамках «Ініціативи інфраструктурної програми для України». В рамках цього проекту компанія O.L.T. Consult задіяна в реконструкції різноманітних соціальних об‘єктів в Харківській області: перебудова існуючого територіального центру під соціальний готель в м. Харків, реконструкція фасадів та покрівлі дошкільного навчального закладу в м. Ізюм Харківської обл. та капітальний ремонт ІІІ поверху блоку психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської обл. Детальніше про проект

 
Семінар: інвестувати та працювати – збут та виробництво в Україні

24 жовтня 2013 р. в рамках одноденного семінару  Reif Verlag в Мюнхені Ральф Ловак  виступить з доповіддю, присвяченою особливостям ведення бізнесу в Україні. Головними  темами, яких торкнеться  пан  Ловак, будуть: розробка успішної стратегії для  виходу на український ринок та перенесення виробництва в Україну.

 
День економіки України та коопераційна біржа в ТПП Дюссельдорфа

17 жовтня 2013 р. Ральф  Ловак виступить з доповіддю на Дні економіки України в ТПП Дюссельдорфа .

Тема доповіді пана Ловака - «Опрацювання українського ринку в непростий час».
По закінченні інформаційного заходу в рамках Коопераційної біржі німецькі учасники будуть мати можливість безпосередньо провести зустрічі з представниками більш, ніж 40 підприємств з України та Білорусі, керівники яких перебувають в Німеччині в рамках програми професійної перепідготовки.    

 
|1| |2| |3| |4| |5| |6| 

Сторінка 2 з 6