Новини

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва »

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель». »

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл »

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок »

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших »

Ремонт дитячого садочку № 12 в м. Ізюм

16 листопада 2017 р. після проведення термоізоляції та реставрації фасадів, інсталяції нової системи опалення та будівництва нового дахового перекриття  в м. Ізюм Харківської області буде офіційно зданий в експлуатацію дитячий садочок № 12.

Німецька компанія O.L.T. Consult GmbH надає підтримку Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ)  в ході реставрації фасадів та системи опалення, а також в ході перебудови дахової конструкції дитячого садочку № 12. Проект фінансується Німецьким федеральним урядом за підтримки міста Ізюма.

 

Детальна інформація щодо проекту в м. Ізюм міститься у прес-релізі.

Загальна інформація щодо Проекту розвитку соціальної інфраструктури

 
Відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель» в Харкові

14 листопада 2017 р. в м. Харків відбулося урочисте відкриття першого в Україні комунального закладу «Соціальний готель».

Компанія O.L.T. Consult GmbH  надає підтримку Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) в ході перебудови міського соціального центру під Соціальний готель. Проект фінансується Німецьким федеральним урядом і підтримується містом Харків.

 

Детальна інформація щодо проекту "Соціальний готель" у Харкові міститься у прес-релізі.

 

Загальна інформація щодо Проекту розвитку соціальної інфраструктури

 
Відкриття другого поверху психоневрологічного інтернату в Червоному Осколі

12 жовтня 2017 р. відбулося відкриття другого поверху секції  № 1 психоневрологічного інтернату в с. Червоний Оскіл Харківської області. В будівлі, яка експлуатувалася вже протягом 30 років і терміново потребувала капітального ремонту, було проведено повну реконструкцію,  а другий поверх інтернату перетворено на взірцеве місце проживання для людей з обмеженими можливостями. Капітальний ремонт і реконструкція житлових приміщень та санітарно-технічної інфраструктури   були здійснені на замовлення  Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та профінансовані з коштів Німецького Федерального уряду.

Компанія O.L.T. Consult GmbH здійснила проект капітального ремонту та реконструкції  за сучасними європейськими стандартами із використанням високоякісних технологій та  матеріалів. Зокрема, було утеплено фасади, замінено вікна, оздоблено приміщення за сучасними стандартами. Компанія O.L.T. Consult GmbH була відповідальна за проектування, технічний нагляд за будівництвом та комплексний будівельний нагляд за ходом проекту.

Торстен Освальд, директор компанії O.L.T. Consult, зазначає: «Для нас велика радість і честь долучитися до такого вагомого  соціального проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва. Проекту, який спрямований на підтримку соціальних груп, що потребують особливої уваги та опіки - літніх людей та людей з особливими потребами. Цей проект демонструє високі стандарти турботи про найбільш вразливі соціальні групи і є європейським орієнтиром для суспільства, яке прагне були соціально спрямованим та соціально відповідальним».

 


 
Початок реконструкції корпусу №5 психоневрологічного інтернату

12 жовтня 2017 р. у с. Червоний Оскіл Ізюмського району Харківської області відбулося  закладення капсули часу в будинок майстерні психоневрологічного інтернату.  Це стало  символічним початком реконструкції корпусу №5 цього інтернату під багатофункціональну споруду для реабілітації - з фізкультурно-оздоровчими приміщеннями та приміщеннями для трудотерапії.

Старе приміщення, яке довгі роки перебувало в аварійному стані, буде грунтовно перебудовано, утеплено та оздоблено за сучасними стандартами. На його базі буде створено реабілітаційну майстерню для трудотерапії, спеціально оснащену для людей з обмеженою рухливістю, з приміщеннями для фізичних вправ та гімнастики. Передбачається оснащення приміщень сучасними системами опалення, вентиляції, водопроводу та каналізації, пожежної сигналізації, сучасними меблями, кухонним обладнанням, обладнанням для трудотерапії, сучасними спортивними тренажерами.
 
 

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших психоневрологічних інтернатів України. Проект фінансується Німецьким федеральним урядом у  рамках «Ініціативи інфраструктурної програми для України».

 


 
Модернізація одного з найбільших психоневрологічних інтернатів України

O.L.T. Consult GmbH підтримує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у модернізації одного з найбільших психоневрологічних інтернатів України. Проект фінансується Німецьким федеральним урядом у  рамках «Ініціативи інфраструктурної програми для України».

Детальна інформація щодо проекту у Червоному Осколі (Харківська обл.) міститься у прес-релізі.
 

Загальна інформація щодо Проекту розвитку соціальної інфраструктури

 
|1| |2| |3| |4| |5| |6| 

Сторінка 1 з 6